English |  Deutsch  
Kütahya İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü


Kütahya ITB Berlin 2012 Turizm Fuarında Tanıtılacak

KÜTAHYA ITB BERLİN 2012 TURİZM FUARINDA TANITILACAK

     Kütahya ilçeleriyle birlikte Almanya'nın başkenti Berlin şehrinde 7-11 Mart 2012 tarihleri arasında düzenlenecek olan, dünyanın en büyük ve en önemli turizm fuarı olarak kabul edilen ITB Berlin Turizm Fuarı'nda tanıtılacak.
     Kütahya Valisi Kenan Çiftçi, Belediye Başkanı Mustafa İça, İl Kültür ve Turizm Müdürü Zülkarni Yeldemez ve Zafer Kalkınma Ajansı Kütahya Yatırım Destek Ofisi Koordinatörü Kutlu Eser ile birlikte Almanya'nın başkenti Berlin şehrinde 7-11 Mart 2012 tarihleri arasında düzenlenecek olan, dünyanın en büyük ve en önemli turizm fuarı olarak kabul edilen ITB Berlin 2012 Turizm Fuarı'na gitti.
     6 Mart 2012 Salı günü Kütahya'dan hareket eden Kütahya Valisi Kenan Çiftçi ve beraberindeki heyet 7 Mart 2012 Çarşamba günü Berlin Büyükelçisi Hüseyin Avni Karslıoğlu ziyaret edecek.
     7-11 Mart 2012 tarihleri arasında düzenlenecek olan, dünyanın en büyük ve en önemli turizm fuarı olarak kabul edilen ITB Berlin 2012 Turizm Fuarı'nda Kütahyamız'ın tarihi, kültürel ve termal değerleri tanıtılacak, gelen ziyaretçilere Türkçe, İngilizce ve Almanca harita, broşür, fotoğraf albümü ve CD dağıtılacak. 
     5 gün boyunca devam edecek olan fuar 11 Mart 2012 Pazar günü akşamı sona erecek.

Ana Sayfaya Dön
Bu site Kültür ve Turizm Bakanlığı Bilgi Sistemleri Dairesi Başkanlığı tarafından hazırlanmıştır.
Bu sayfa 1280 kez gösterilmiştir.