English |  Deutsch  
Kütahya İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü


4-7 Aralık 2014Tarihleri Arasında Kütahya "Travel Turkey İzmir" Turizm Fuarı'nda Tanıtılacaktır.

Türkiye’nin turizm alanındaki en önemli buluşmalarından biri olan “Travel Turkey İzmir” Turizm Fuarı’nın 8.si 04 -07 Aralık 2014 tarihleri arasında İzmir fuar alanında gerçekleştirilecektir.

Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen turizm profesyonellerinin katıldığı Kütahyamızın tanıtımında önemli bir organizasyon olan Travel Turkey İzmir Turizm Fuarı’nda İlimizin tarihi, kültürel ve sanatsal değerleri ile turizm zenginliklerinin yerli ve yabancı turizm yatırımcılarına, acentalara, satın alıcılara ve tatil planı yapmakta olan son tüketicilere gösterilmesi amaçlanmaktadır.

Fuarda İlimizin tanıtımı 60 m2 lik bir alanda gerçekleştirilecek olup, 14 yüzyıldan günümüze kadar gelişerek devam eden çini sanatı, termal kaplıcalarımız, frig vadilerimiz, Aizanoi antik kentimiz, kuruluşun anası Hayme Ana, Başkomutan Tarihi Milli Parkı şehitlik ve anıtlarımız, geleneksel kıyafetlerimiz ve mutfak kültürümüzün tanıtımı gerçekleştirilecektir.

Kütahya Valiliği, Kütahya Belediyesi, Kütahya Ticaret ve Sanayi Odası’nın işbirliği ile gerçekleştirilecek ve dört gün sürecek olan Uluslararası Travel Turkey İzmir Turizm Fuarını çok sayıda yerli ve yabancı kişinin ziyaret etmesi beklenmektedir.

Ana Sayfaya Dön
Bu site Kültür ve Turizm Bakanlığı Bilgi Sistemleri Dairesi Başkanlığı tarafından hazırlanmıştır.
Bu sayfa 1134 kez gösterilmiştir.